Toch liever een persoonlijk advies?
Erwin helpt je graag verder
Neem vrijblijvend contact opSTABILIZER is een samengesteld vleesras dat egaal zwarte kalveren geeft. Het is ontwikkeld en ruim getest in de VS.
Het sperma wordt aangeboden als mengsperma.
Beste bevruchting
Kortere draagtijd dan Black Angus
Makkelijke geboorten
Extra info:
Geschikt voor pinken
Super gezonde kalveren
Het ras werd voor het eerst ontworpen in de jaren 70 door wetenschappers van de USDA ARS (American Farmers Research Service) in het Meat Animal Research Center als de Marc II-composiet: ¼ Red Angus, ¼ Hereford, ¼ Simmental, ¼ Gelbvieh. Een particuliere kudde werd ontwikkeld door Pat Vinton uit Gordon, Nebraska, en later verkocht aan de familie Tessari in Babb, Montana – waarmee de basis werd gelegd voor de Leachman Stabilizer-kudde.
Geen kenmerken bekend.
Na je bestelling nemen we binnen twee werkdagen contact met je op om een geschikt bezorgmoment af te stemmen.
Zowel stierengenetica als KI-materialen worden in overleg geleverd, binnen twee weken. Zo weet je zeker dat je alles ontvangt op een moment dat het jou uitkomt.
Je betaalt altijd achteraf op factuur.
Na levering ontvang je een duidelijke factuur met het bedrag en de betalingstermijn. Dat geldt voor iedereen, ook als je voor het eerst bestelt via de website. Zo houd je overzicht en betaal je pas wanneer alles binnen is.
We zorgen dat elke bestelling goed wordt afgestemd en met zorg wordt verwerkt. Daardoor is retourneren of annuleren in principe niet mogelijk.
Heb je je vergist of is er iets niet goed gegaan met je bestelling? Neem dan zo snel mogelijk contact op. We denken graag met je mee en zoeken samen naar een passende oplossing.
We gaan zorgvuldig om met jouw gegevens. Die gebruiken we alleen om je bestelling te verwerken, je op de hoogte te houden en je indien nodig passende service te bieden.
Wil je meer weten over hoe we jouw gegevens bewaren en beveiligen? Bekijk dan ons privacybeleid.
Heb je ergens een vraag over of loop je ergens tegenaan tijdens het bestellen? Neem dan gerust contact op met Erwin.